Dla szkół

Aby przystąpić do programu „Szkoła Przyjazna Rodzinie” należy:

  1. Wypełnić formularz zgłoszeniowy – do pobrania tutaj.
  2. Wypełniony formularz wysłać na adres Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny pocztą elektroniczną: biuro@szkola-przyjaznarodzinie.pl lub tradycyjną: ul. Nowogrodzka 42 lok. 501, 00-695 Warszawa.
  3. Na wpisany w formularzu adres e-mail osoby odpowiedzialnej za koordynowanie projektu na terenie placówki, przesłane zostanie porozumienie przystąpienia do programu.
  4. Wydrukowane w dwóch egzemplarzach i wypełnione przez dyrekcję placówki porozumienie należy przesłać pocztą tradycyjną na adres Centrum.
  5. Podpisanie porozumienia jest równoznaczne z przystąpieniem do programu.
  6. Placówka otrzymuje certyfikat i zostaje wpisana na listę „Szkół Przyjaznych Rodzinie”.

 

 

Konkurs plastyczny „Czas dla rodziny” – wyniki!

Z przyjemnością informujemy, że konkurs „Czas z rodziną” został rozstrzygnięty! Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane prace. Było ich naprawdę bardzo wiele, a wybór jakiego musiało dokonać jury był niebywale trudny. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem talentu i kreatywności uczniów „Szkół Przyjaznych Rodzinie”!

Oto lista nagrodzonych uczniów:

Miejsce I

Klasy 0-III: Maja Kamińska, kl. IIa

Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio w Mińsku Mazowieckim

Klasy IV-VI: Paweł Andrzejewski, kl. VI

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jana Nepomucena Chrzana w Gostyczynie

Miejsce II

Klasy 0-III: Maja Sztachańska, IIb

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Konopnickiej w Ełku

Klasy IV-VI: Amelia Tereszczak, kl. Vb

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Białej Piskiej

Miejsce III

Klasy 0-III: Franciszek Mantużyk, kl. IIa

Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio w Mińsku Mazowieckim

Klasy IV-VI: Natalia Szyłak, kl. IVa

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Prostkach

 

Wyróżnienia:

  1. Natalia Andrzejewska, kl. III

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jana Nepomucena Chrzana w Gostyczynie

  1. Marta Borys, kl. VIb

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Prostkach

  1. Klaudia Cios, kl. V

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Szyszkowie

  1. Laura Gallus, kl. V

Publiczna Szkoła Podstawowa w Popielowie

  1. Eryka Guś, kl. V

Zespół Szkół w Lubieszowie

  1. Kinga Jaworska, kl. II

Szkoła Podstawowa im. Macieja Rataja w Opaciu

  1. Magdalena Leszczyńska, klasa IIa

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Konopnickiej w Ełku

  1. Kinga Masełek, kl. V

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Szyszkowie

  1. Eryk Pacyga, kl. V

Szkoła Podstawowa nr 9 przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 1 w Nowym Targu

  1. Jan Rambau, kl. V

Publiczna Szkoła Podstawowa w Popielowie

  1. Jakub Wielkiewicz, kl. IV

Szkoła Podstawowa nr 9 przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 1 w Nowym Targu

  1. Olga Wojciechowska, kl. 0

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jana Nepomucena Chrzana w Gostyczynie

  1. Aleksandra Zawacka, kl. IIb

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Białej Piskiej