Konkurs patriotyczny

Pragniemy zaprosić Państwa do wspólnego celebrowania setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji przygotowaliśmy konkursy adresowane do różnych grup wiekowych. Serdecznie zachęcamy do udziału wszystkich uczniów szkół podstawowych (kl. I-VI), które otrzymały Certyfikat „Szkoła Przyjazna Rodzinie”.

Rok 2018 jest wyjątkowym czasem, w którym świętujemy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Centrum Życia i Rodziny nawiązuje w swoich działaniach do tych ważnych wydarzeń, co wyrażone zostało chociażby w wyborze tematyki tegorocznego kalendarza. Mamy świadomość, że wartości patriotyczne są bardzo ważne również dla Państwa. W sprawozdaniach, które przygotowujecie Państwo pod koniec każdego roku szkolnego, niejednokrotnie czytamy o rożnych inicjatywach mających na celu przybliżenie dzieciom i młodzieży wydarzeń historycznych oraz budowanie szacunku do Ojczyzny. Jesteśmy dumni, że w ramach programu „Szkoła Przyjazna Rodzinie” możemy współpracować z Państwem w tak ważnych działaniach.

KONKURS DLA KLAS I-III: Konkurs plastyczny pt. „Polska – moja Ojczyzna”

POBIERZ REGULAMIN

POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ

KONKURS DLA KLAS IV-VI: Konkurs plastyczny pt. „Niepodległa – Lubię to!”

POBIERZ REGULAMIN

POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ